Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamızda ISO 14001, ISO 45001 ISO 9001, standardları için danışmanlık, kurum içi ve dışı eğitimler, yasal gerekliliklere uygunluk değerlendirme denetimleri, Kimyasal Değerlendirme Uzmanlığı ve Malzeme Güvenlik Bilgi Formu (SDS-GBF) Hazırlama konularında danışmanlık vermekteyiz.

Misyonumuz

İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre ve Kalite Yönetim Sistemleri ve Kimyasal Yönetimi konularında farkındalık yaratmak ve müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak sektöre özgü çözüm önerileri sunmaktır.

Bahar EROL YILMAZ

2005 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Çevre Mühendisliği lisans eğitimini tamamladıktan sonra, farklı sektörlerde 15 yıl boyunca yönetim sistemleri, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği konularında görevler almıştır.

Çevre Mühendisi olan Bahar EROL YILMAZ, aynı zamanda Kimyasal Değerlendirme Uzmanı (KDU) ve B sınıfı İş Güvenliği Uzmanı’dır.
Roysan Danışmanlık olarak ISO 14001, ISO 45001, ISO 9001 yönetim sistemleri ve uzmanlığı olan diğer konularla ilgili eğitim, danışmanlık ve denetim hizmetleri vermektedir.